مجموعه ام دو شلف شما را به خرید بهترین قفسه فروشگاهی و انباری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده قفسه راک سوله

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدل های مختلف قفسه راک سولهبازار عرضع قفسه راک سوله

قیمت عمده قفسه راک سوله با توجه به جنس و طرح یا برند آن متغیر است و البته هر چه قفسه کیفیت بهتری داشته باشد و از برندهای معتبرتر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود. قفسه راک سوله مستقیما از تولید کنندگان در اغلب شهرها خریداری شود، به علت این که واسطه ای وجود ندارد، قیمت خرید عمده قفسه بسیار کاهش می یابد.

قیمت عمده قفسه راک سوله

مدل های مختلف قفسه راک سوله

مدل های مختلف قفسه راک سوله قفسه راک سوله یکی از انواع قفسه بندی جهت انبار و نگهداری محصولات مختلف و به ویژه کالاهای سنگین وزن است که فضای مناسب و زیادی ایجاد می کند و انواع مختلف دارد که در دسته های زیر قرار می گیرد:

  • قفسه راک سوله سبک
  • قفسه راک سوله نیمه سنگین
  • قفسه راک سوله سنگین

قفسه سبک وزن کمتری نسبت به انواع دیگر دارد و و می‌ تواند تا وزن حدود صد و پنجاه کیلوگرم را تحمل کند. قفسه سنگین که دوام و استقامت بیشتری دارد تحمل بار زیاد را داشته و می توان کالا و محصولاتی که نهایتا به سه تن وزن می رسند را روی آن جا داد. دوام و مقاومت قفسه نیمه سنگین هم چیزی میان دو قفسه ذکر شده است که تا وزن حدود سیصد کیلوگرم را تحمل می کند.

هر کدام از انواع قفسه راک سوله از قطعات مختلف با جنس های گوناگون تهیه شده است و تنوع کاربردی زیادی دارد و می توان جهت انبار مواد غذایی یا دارو و غیره از آن بهره گرفت. نصب آسان و تبادل مناسب هوا بین مواد از مزیت های انواع این قفسه است.

بازار عرضع قفسه راک سوله

بازار عرضع قفسه راک سوله از تجهیزات ضروری و انکارناپذیر جهت انبار مواد انواع قفسه و از جمله قفسه راک سوله است و از این روی تولید آن توسط کارخانه های زیادی صورت می گیرد. این قفسه در مدل و طرح و جنس متفاوت تولید می شود و بازار عرضه و خرید و فروش بسیار پر رونقی دارد.

لگر در تولید قفسه راک سوله نیاز روز بازار در نظر گرفته شود و البته قفسه ای با جنس آن مرغوب و خوب تولید شود باشد که طرح های خاص و به روز داشته باشد و از روش های استاندارد و تجهیزات در ساخت آن استفاده شود و قیمت خرید قفسه هم مناسب باشد، به تبع آن مشتریان فراوان تر شده و در نتیجه بازار عرضه قفسه راک سوله هم پر رونق می شود.

برای رونق و داغتر شدن بازار عرضه و توزیع قفسه راک می توان از سایت هایی مانند سایت حاضر نیز کمک گرفت کار خرید و فروش و پخش قفسه برای دست اندرکاران آسانتر شود و با افزایش تعداد خریداران قفسه در حجم بیشتری پخش شده و به فروش رسد.

رضا غلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: آقای صراف

راه های ارتباطی:

phone icon تلفن تماس: 09120340952

phone icon تلفن ثابت: 02166371594

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: m2shelf@

email icon ایمیل: info@m2shelf.com

مجموعه ام دو شلف شما را به خرید بهترین قفسه فروشگاهی و انباری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید