قیمت انواع قفسه سردخانه ای 

قفسه سردخانه ای همانطور که از نامشان پیداست برای نگهداری مواد غذایی در سرد خانه ها مورد استفاده قرار می گيرند.که نوعی دیگر از انواع قفسه بندی انباری مورد استفاده در سردخانه های مواد اولیه میباشدکه بصورت دستی بارگذاری می شود.وقیمت خرید قفسه سردخانه ای براساس طبقات قفسه ‌،وشرایط بازار متفاوت می باشد.

ضخامت استانداردقفسه سردخانه ای۱/۵تا ۲ میلی متر می باشد این قفسه ها برای نگهداری مواد مختلفی درسردخانه ها استفاده‌ می شوند این قفس ها به شکل های مختلفی مانند مسطح ، مشبکی، پاتروکی یا نرده ای تولید می شوند.

قیمت انواع قفسه سردخانه ای 

چرا باید به قفسه بندی اهمیت دهیم؟

چرا باید به قفسه بندی اهمیت دهیم؟ از اصلی ترین ومهمترین مزیت استفاده از انواع قفسه بندی این است که باعث ایجاد نظم در محیط وهمینطور دسترسی آسان به محصولات می باشد وبه دلیل وجودکالاهای انبوه وفراوان در انبارها ممکن است چیدمان محصولات برروی هم فضای شلوغ ونامنظمی را ایجاد کند وهمین بی نظمی موجب می شود تا میزان کارکرد وبازدید افراد کاهش پیدا کند .اما ایجاد قفسه بندی وشماره گذاری و کدگذاری برروی آنها باعث شده تا بی نظمی تاحد بسیار زیادی کاهش پیدا کند.در طراحی قفسه بندیها باتنوع زیادی که وجود دارد وباتوجه به این موضوع به راحتی می توان تمام قفسه بندی ها رابه صورت چند طبقه از کف تا سقف قرار داد .وبرای دسترسی به هر طبقه در قفسه بندی می توان ازپلکان های پیش ساخته استفاده کرد.

از مزیت های استفاده از قفسه ها درسردخانه می توان گفت:

  • قفسه ها باعث می شوند بتوان به راحتی محصول مورد نظر را پیدا کرد
  • این قفسه ها باعث می شود محصولات روی زمین گذاشته نشوند
  • این قفسه ها ضد زنگ هستند
  • به راحتی می توان ابن قفسه ها را تمیز کرد
  • امکان تولید آنها در اندازه وطبقات مختلف وجود دارد.

مرکز توزیع قفسه سردخانه ای 

مرکز توزیع قفسه سردخانه ای  از انواع قفسه سردخانه ای در ایران عرضه می گرددو قفسه هابه دوصورت چرخ دار وپایه دار تولید می شود نمونه پایه دار این محصولات باعث شده به راحتی بتوان آنها رادجابجا کرد.طبقات قفسه سردخانه ای دارای پنج های می باشد تا هوا به خوبی از زیر آنها حرکت کند وتا محصول فاسد وخراب نشود سطح طبقات این قفسه ها پهن می باشد تا محصولات به خوبی روی آنها قرار بگیرند وبه روی زمین نیفته اند واز آسیب دیدن محصولات جلوگیری شود. واز مرکز اجرا قفسه بندی تهران یکی از معتبرترین مراکز تولیدکنندگان انواع قفسه ها شناخته شده است که باتکیه برتجربه دیرینه وگرانبهای کارشناسان خودرا جهت ساخت واجرای پروژهای بزرگ با دراختیار داشتن امکانات وسیع تولیدتوانسته اند درراستای خدمت به صنایع کشور فعالیت کنندو وسفارش قفسه بندی تهران تولیدو فروش ونصب را به صورت مستقیم و اینترنتی با بهترین کیفیت توزیع نمایند.

1

  1. سلام و درود بر شما لیست قیمت انواع قفسه سردخانه ای رو برام ارسال کنید میخام سفارش بدم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما