فروشنده قفسه دیواری فروشگاهی

سیستم های قفسه بندی قابل تنظیم اجازه می دهد تا فاصله عمودی و افقی تغییر کند. واحد قفسه ها می تواند ثابت باشد یا بسته به نوع کالا تنظیم شود. سنگین ترین قفسه بندی قفسه بندی پالت است که در فروشگاه های بزرگ یا انبارها کاربرد دارد. در یک فروشگاه لبه جلویی قفسه در زیر اشیا نگه داشته شده ممکن است برای نمایش نام، شماره محصول، قیمت و سایر اطلاعات در مورد کالاها استفاده شود. این مجموعه تولید کننده و فروشنده انواع قفسه دیواری فروشگاهی است و در تولیدات خود تمامی استانداردها را رعایت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ما را دنبال کنید.

فروشنده قفسه دیواری فروشگاهی

مقایسه قفسه دیواری با دیگر قفسه ها

مقایسه قفسه دیواری با دیگر قفسه ها قفسه دیواری صفحه مسطح و افقی شکلی است که برای اقلامی که در خانه، محل کار، فروشگاه یا جاهای دیگر نمایش داده می شوند یا ذخیره می شوند استفاده می شود. این قفسه از روی زمین بلند می شود و اغلب به دیوار متصل می گردد، در طرفین طول کوتاه تر با براکت آن را محکم کرده و نگه می دارد، یا در غیر این صورت با رولپلاک. پیچ یا میخ به دیوار متصل می شود. همچنین می توان آن را با ستون نگه داشت.

قفسه دیواری به عنوان پیشخوان، طاقچه و.. نیز شناخته می شود. یک قفسه دیواری می تواند به دیوار یا سطح عمودی دیگر متصل شود یا از سقف آویزان شود. هر قفسه عمود بر تکیه گاه های عمودی یا مورب متصل شده و موازی یکی از دیگری قرار گرفته است. قفسه های ایستاده می توانند از یک طرف یا هر دو طرف بلندتر قابل دسترسی باشند. قفسه ای با براکت های داخلی مخفی قفسه شناور نامیده می شود که در فروشگاه ها بسیار پر مصرف است.

قفسه های دیواری در طول و عرض متفاوت هستند و بر اساس محدودیت فضایی محل استقرار آن و مقدار وزنی که انتظار می رود نگه داشته شود طراحی و ساخته می شوند. فاصله عمودی بین قفسه ها بر اساس فضای محل قرارگیری، واحد و ارتفاع اجسام اندازه گیری می شود. قفسه بندی کوچک برای محل های کوچکتر و اجسام کوچک و سبک در نظر گرفته میشوند.

افزودن قفسه بندی فروشگاهی دیواری می تواند به طور چشمگیری فضا را خالی کرده و به بهبود جریان ترافیک در داخل فروشگاه شما کمک کند. این قفسه ها نه تنها پیدا کردن کالای مورد نظر مشتری را آسان می کنند بلکه از تلفات کالا و فشردگی و به هم ریختگی اجناس جلوگیری می کنند.

صادرات قفسه دیواری فروشگاهی

صادرات قفسه دیواری فروشگاهی این مرکز بزرگترین و برترین تولید کننده قفسه فروشگاهی در کشور است که با برندهای معتبر در سراسر دنیا رقابت می کند و صادرات این قفسه های دیواری فروشگاهی و انواع قفسه بندی به دیگر کشورها را نیز بر عهده دارد و به لطف حمایت شما عزیزان عملکرد موفقی در به دست آوردن بازار داخلی و خارجی داشته است. ما مفتخریم که بهترین خدمت رسانی به مشتری را داشته و همیشه در دسترس شما هستیم.

2

  1. سلام وقت بخیر. اگر بخام برای فروشگاه این قفسه روسفارش بدم چند روزه ارسال می کنید؟

  2. سلام سایت شما فروشنده قفسه دیواری فروشگاهی است؟ چطوری می تونم ارتباط بگیرم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما