مجموعه ام دو شلف شما را به خرید بهترین قفسه فروشگاهی و انباری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده اصلی قفسه بندی راک سنگین

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات مهم در انتخاب قفسه راک سنگین قبول سفارش قفسه بندی راک سنگین

قفسه بندی راک سنگین در راستای ذخیره مواد اولیه و محصولات ساخته شده که به وسیله نیروی انسانی و به صورت دستی بارگذاری می شوند، طراحی شده است. این نوع قفسه بندی انبار در نمونه های متفاوتی توسط فروشنده اصلی در بازار معرفی می گردد.

فروشنده اصلی قفسه بندی راک سنگین

نکات مهم در انتخاب قفسه راک سنگین

نکات مهم در انتخاب قفسه راک سنگین همان طور که مطلع هستید برای راه اندازی انبار داری پیاده سازی سیستم قفسه بندی انبار بهینه و مقاوم یکی از مهمترین ارکان اصلی محسوب می شود که با اجرای این بخش و با صرف هزینه مناسب می توان بهترین تجهیزات انبار داری مورد نیاز خود را انجام داد.

قفسه بندی راک سنگین یکی از بهترین نوع قفسه بندی انبار داری که در راستای استفاده برای ذخیره مواد اولیه و محصولات ساخته شده که به وسیله نیروی انسانی و به صورت دستی بارگذاری می شوند، مورد استفاده قرار می گیرد. قفسه بندی راک به نوعی طراحی می ‌شود که باید متناسب با انبار انتخاب شود.

نکات مهمی در  انتخاب قفسه راک  وجود دارد که ما در این زمینه به نمونه ای از آنها اشاره می کنیم. در زمان انتخاب بهترین قفسه ‌بندی  راک باید این محصول را در اجزای عمودی و افقی انتخاب کرده که کالا ها مستقیماً بر روی آنها بارگذاری شوند.

در راستای بارگذاری دستی مواد اولیه بر روی این نوع قفسه بندی در صورت نیاز به استفاده از ارتفاع انواع باید آنرا با استفاده از پله کان مورد استفاده قرار داد.

همچنین قفسه بندی پانل راک امکان استفاده در دو یا سه طبقه تکرار را دارد و می تواند طبق حداکثر ارتفاع سالن  انتخاب گردد.

اجرای این نوع قفسه بندی به کمک پیچ و مهره صورت می پذیرد و در راستای این موضوع باید قفسه بندی انبار داری  به صورت حضوری صورت پذیرد  و شما در زمان خرید باید حتما از متراژ انبار اطلاعاتی داشته باشید.

قبول سفارش قفسه بندی راک سنگین

قبول سفارش قفسه بندی راک سنگین قبول سفارش قفسه بندی راک سنگین در راستای فعالیت شرکت های تولید کننده این محصول صورت می پذیرد. تولید کنندگان انواع قفسه بندی راک آماده پاسخ گویی به سوالات مشتریان گرامی هستند.

قفسه بندی پانل راک دارای ویژگی های منحصر به فردی است که از نظر اقتصادی برای صاحبان کسب و کار اهمیت زیادی دارد. در زمینه مهمترین ویژگی ‌های قفسه بندی راک می‌توان به این موضوع اشاره کرده که این محصول امکان بارگذاری تا حداکثر ارتفاع سالن را دارد و جابجایی آسان آن در طبقات با توجه به ارتفاع کالا صورت می پذیرد.

همچنین طراحی و نصب قفسه بندی از یک طبقه تا ۵ طبقه با راهرو های ارتباطی صورت می پذیرد که می تواند نیاز مشتریان را برطرف نماید.. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

رضا غلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: آقای صراف

راه های ارتباطی:

phone icon تلفن تماس: 09120340952

phone icon تلفن ثابت: 02166371594

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: m2shelf@

email icon ایمیل: info@m2shelf.com

مجموعه ام دو شلف شما را به خرید بهترین قفسه فروشگاهی و انباری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید