صادرات انواع قفسه سنگین فلزی

برای دسترسی سریعتر و آسانتر به تجهیزات از انواع مختلف قفس استفاده می شود. قفسه های فلزی یکی از بهترین انواع برای مکان های مختلف مانند انبارها و فروشگاه های کالاهای عمده است. یکی از انواع این نوع قفسه ها که به نگه داشتن کالاهای سنگین و نیمه سنگین معروف است، بهترین مشخصات فنی است. قفسه سنگین فلزی چیست و از کجا می توانید آن را خریداری کنید؟

صادرات انواع قفسه سنگین فلزی

درباره قفسه بندی بازویی بیشتر بدانید

درباره قفسه بندی بازویی بیشتر بدانید

ویژگی های موجود در قفسه های فلزی، از جمله امکان دسترسی آسان و سریع به تمام طبقات آن، امکان اجرای این نوع قفسه ها در ارتفاع، اتصال آسان تمام قسمت های قفسه به صورت پیچ و مهره، نصب سریع و امکان افزایش یا کاهش ابعاد قفسه ها و بسیاری موارد دیگر عملکرد این نوع قفسه ها را برای موارد مختلف بسیار زیاد کرده است.

انبارها و شیرآلات لوازم یدکی از جمله مکان هایی هستند که نیاز به نصب و ساخت این قفسه دیواری دارند. خاکستری معمولاً به عنوان رنگ استاندارد برای قاب بندی این قفسه ها استفاده می شود. بازوها نیز نارنجی و کف آن ها خاکستری است.

قسمتهای مختلف این قفسه ها از آهن گالوانیزه ساخته شده است. بسته به محل نصب این قفسه ها، ارتفاع این قفسه ها به طور معمول از 200 تا 900 سانتی متر متغیر است. دهانه انواع مختلف این نوع قفس ها از 117 سانتی متر تا 300 سانتی متر متغیر است و بنابراین ظرفیت نگهداری اشیا with با ارتفاع زیاد را دارد. همچنین، عمق این قفسه ها از 60 تا 120 سانتی متر متفاوت است.

مشخصات فنی قفسه ها از نظر طول، عرض و ارتفاع به گونه ای است که عملکرد آنها برای نگهداری اشیا با حجم زیاد مناسب است. برای تهیه این محصول می توانید به تولید کننده قفسه مراجعه کنید. به این ترتیب هزینه این محصول برای شما بسیار کمتر خواهد شد. زیرا واسطه ها حذف می شوند و در نتیجه می توانید با خرید مستقیم از سازنده سود واسطه ها را حذف کنید.

بررسی بازار قفسه سنگین فلزی

بررسی بازار قفسه سنگین فلزی

اگر فروشگاهی در زمینه فروش انواع قفس برای مغازه ها یا انبارها دارید و یا برای صادرات قفسه های سنگین به کشورهای همسایه دسترسی دارید. استفاده از قفسه گل فروشی فلزات سنگین می تواند گزینه مناسبی برای رشد تجارت و تجارت شما باشد.

برای خرید این محصول می توانید با کارشناس ما تماس بگیرید و ضمن کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر مشخصات این محصول و قیمت فروش آن، نسبت به سفارش آن اقدام کنید. سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل ایمن به آدرس اعلام شده ارسال می شود. علاوه بر این، سفارش عمده این محصول مشمول تخفیف ویژه می شود، بنابراین می توانید آن را با قیمت ارزان تری تهیه کنید.

1

  1. سلام و علیکم سایت شما صادرات انواع قفسه سنگین فلزی به کشور عمان هم دارد یا خیر؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما