خرید عمده قفسه فلزی رنگی

قفسه بندی بهترین راه برای استفاده بهینه از فضا در منزل محل کار و فروشگاه هاست. قفسه های فلزی از لحاظ استحکام و دوام برای نگهداری از کالاهای بزرگ و سنگین بسیار مناسب هستند. از انجایی که شکل و ظاهر قفسه بندی بسیار اهمیت دارد، انواع قفسه فلزی رنگی تولید و روانه بازار شد که علاوه بر استحکام و کارایی فلز، رنگ مناسب محیط و دکوراسیون فروشگاه را خواهد داشت.

خرید عمده قفسه فلزی رنگی

ویژگی انواع قفسه بندی بازویی

ویژگی انواع قفسه بندی بازویی

قفسه های فلزی به نوعی جزء لا ینفک فروشگاه ها و انبارها شده اند. ایجاد نظم و طبقه بندی کالا با قفسه ها به راحتی انجام می گیرد. از این رو انواع قفسه های گوناگون با کاربرد های مختلف تولید شده اند. قفسه های بازویی از انواع این قفسه هاست که چند ویژگی آن را در زیر مشاهده می کنید.

_ فاصله بین طبفات با توجه به نیاز در قفسه بندی بازویی قابل تغییر است.

_قفسه های بازویی عموما در انبارها مورد استفاده قرار می گیرند. استحکام بالایی داشته و کالاهایی با وزن زیاد را به راحتی می توان در انها نگه داری نمود.

_فاصله بین ردیفهای قفسه بندی به گونه ای است که به راحتی با استفاده از لیفتراک و ماشین های مختلف میتوان کالاها را جابجا نمود.

_قطعات ان به راحتی قابل مونتاژو اتصال است.

المان تأثیرگذار بر قیمت قفسه فلزی رنگی

المان تأثیرگذار بر قیمت  قفسه فلزی رنگی هزینه ساخت قفسه های فلزی و قیمت تمام شده محصول به قیمت مواد اولیه بکار رفته در ساخت محصول مربوط است . افزایش قیمت تمام شده مواد اولیه باعث افزایش قیمت قفسه میشود. قیمت قلز که ماده اولیه اصلی برای تولید قفسه های فلزی است تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده دارد. قیمت اتصالات بکار رفته در تولید قفسه ها و همچنین قیمت رنگ به کار رفته در قفسه های رنگی در افزایش قیمت موثر است. افزایش قیمت ارز تاثیر مستقیم بر تمامی ارکان از جمله تولیدات است تولید قفسه های فلزی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در مدلهای جدید قفسه های فلزی بخشهای چوبی نیز بکار می رود. این نوع قفسه چوب و فلز زیبایی بسیارزیبا و کاربردی است. در محاسبه قیمت تمام شده این محصول ،قیمت جوب نیز محاسبه میشود. قفسه ها با توجه به فضا، طراحی و ساخته شده و سپس توسط نیروهای مجرب در محل مورد نظر اجرا می شوند. برخی از انواع قفسه نیاز به اتصالات خاصی دارد که توسط متخصصین انجام می شود.

اجرا قفسه بندی تهران، پس از طراحی تخصصی محیط و انتخاب بهترین نوع قفسه بندی با توجه به سلیقه و بودجه شما در محل مورد نظر انجام میشود.قفسه بندی های فروشگاهی و صنعتی مخصوص انبارهای بزرگ حتما نیاز به گروه متخصص دارد.

2

  1. با سلام و خسته نباشید ممنون از اینکه محصولی با کیفیت به ما ارائه می دهیدفقط خواستم تشکر کنم

  2. سلام وقت شما بخیر خرید عمده قفسه فلزی رنگی از سایت شما به چه صورت است راهنمایی میکنید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما