خدمات قفسه بندی فروشگاه زنجیره ای

به وسیله ای که از جنس فلز یا چوب و یا پلاستیک باشد و بتوان روی آن به طور منظم، وسایل فروشگاهی قرار داد قفسه گفته می شود. امروزه همراه با خرید قفسه فروشگاهی به خدماتی مثل نصب آن نیاز است و نیاز به فردی که در این کار تبحر داشته باشد حس می شود. شما می توانید برای قفسه بندی فروشگاه زنجیره ای از خدمات همکاران مابهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.خدمات قفسه بندی فروشگاه زنجیره ای

نکاتی که باید درباره قفسه بندی بدانید

نکاتی که باید درباره قفسه بندی بدانید در همه فروشگاه ها و مغازه ها و حتی در دکه ها، نیاز به قفسه بندی حس می شود. پس قبل از تهیه آن لازم است دقت و بررسی کافی انجام شود تا بعدها متضرر نشویم. برای انتخاب قفسه مناسب نیز باید به موارد زیر توجه کنیم که عبارتند از:

• جنس قفسه باید مناسب کار موردنظر باشد. مثلا قفسه کتاب با پوشاک و یا مواد غذایی متفاوت است. یک قفسه بندی مناسب تاثیر مهمی در میزان فروش دارد.

• وزن کالایی که قرار است در معرض فروش قرار بگیرد باید در نظر گرفته شود. مثلا برای اجناس سنگین باید ظرفیت قفسه مدنظر قرار گیرد و از قفسه چوبی یا فلزی با طول کم استفاده کنیم.

• استایل و شکل قفسه بندی را متناسب با کار خود انتخاب کنیم به دلیل پیشرفت علم و در نتیجه پیشرفت صنایع، انواع مختلفی از قفسه ها تولید می شوند و ما باید با توجه به کار، رنگ و طرح و اندازه و … این قفسه ها را برگزینیم.

• از قفسه هایی در فروشگاه استفاده کنیم که امکان سرقت را کم کند. اکنون علاوه بر دوربین مداربسته می توانیم از قفسه هایی استفاده کنیم که امکان دزدی سخت باشد.

• قفسه هایی انتخاب کنیم که از ایجاد ترافیک مشتری جلوگیری کند و برای این کار باید قفسه ها به گونه ای تعبیه شوند که امکان رفت و آمد را کم نکند.

• از قفسه بندی هایی استفاده کنیم که با فضای ما متناسب باشد. در هر صورت در فروشگاه بزرگ یا کوچک باید بتوانیم بهترین بهره وری را از این قفسه ها داشته باشیم.

هزینه اجرا قفسه بندی فروشگاه زنجیره ای

هزینه اجرا قفسه بندی فروشگاه زنجیره ای برای اجرای قفسه بندی فروشگاه زنجیره ای هزینه و بودجه ای می پردازیم بنابراین باید قبل از این کار تمام جوانب سنجیده شود. در فروشگاه های زنجیره ای به دلیل برخورداری از مدیریت یکپارچه، استانداردهایی رعایت می شود تا بهترین راندمان را داشته باشند و با ارایه محصولات به بهترین وجه و جذب مشتری و نیز دریافت سود بیشتر، در صدد رقابت با رقیبان می باشند و از بهترین قفسه بندی صادراتی استفاده می کنند.

امروزه بازار عرضه قفسه های فروشگاهی حسابی داغ است. عوامل زیادی چون مساحت، کاربرد، نوع کالا و… سبب می شوند که قفسه های ما در ابعاد و اندازه و جنس و… انتخاب شوند. بنابراین هزینه اجرای قفسه بندی انواع فروشگاه زنجیره ای با هم متفاوت می باشد.

2

  1. سلام وقت بخیر خدمات قفسه بندی فروشگاه زنجیره ای به چه صورت است؟ راهنمایی میخام برای خرید

  2. قفسه خود ایستا دارای ویژگی های بارزی است که موجب شده نسبت به سایر محصولات مشابه برتری داشته باشد و بسیاری از مردم هنگام خرید قفسه برای فروشگاه ها، فقط این محصول را انتخاب و خریداری کنند.ممنون از سایت خوبتون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما