خدمات قفسه بندی سوپرمارکتی دیواری

خدمات قفسه بندی سوپرمارکتی دیواری یکی از انواع قفسه بندی های فلزی می باشد؛ که امروزه مورد استفاده سوپرمارکت های بسیاری قرار گرفته و کارفرمایان(دارندگان سوپرمارکت‌ها) با توجه به ظرفیت فروشگاه خود اقدام به تهیه این قفسه ها می نمایند. البته خریداران باید دقت کنند که بهترین نوع از قفسه های سوپرمارکتی را انتخاب نمایند؛ تا بهره بیشتری از متراژ سوپرمارکت خود ببرند.

خدمات قفسه بندی سوپرمارکتی دیواری

بررسی استحکام قفسه بندی دیواری

بررسی استحکام قفسه بندی دیواری

این نوع قفسه بندی به دلیل استفاده از قفسه های فلزی استحکام بالایی را دارد؛ و در سه نوع : یک طرفه دیواری، یک طرفه ایستا و دوطرفه ایستا تولید می‌شود. قفسه سوپرمارکت آن هم از نوع یک طرفه دیواری غالبا مورد استفاده در سوپر مارکت هایی با ابعاد کوچک است که بر روی دیوار پیچ شده و امکان جابجایی ندارد، پس این برای بعضی افراد مناسب نیست.

در صورتی که قفسه های سوپرمارکتی یکطرفه و دوطرفه ایستا نیاز به پیچ شدن و نصب شدن ندارند و به سادگی قابلیت جابجایی دارند. در ادامه‌ بحث استحکام این قفسه بندی باید گفت که امکان نصب گارد را نیز دارا می باشد، و این در حالی است که این محصولات استحکام و درجه کیفی مناسبی را نیز در بر دارد تا کارفرما که در پی کاهش هزینه‌هاست متضرر از سطح پایین کیفی یا عدم استحکام این محصولات نگردد.

در حقیقت استفاده از قفسه بندی ها منجر به فضاسازی مناسب می گردد و در نتیجه هم اقلام سوپرمارکت نظم یافته و مرتب می‌شوند هم کارفرما امکان استفاده حداکثری از فضای خود را خواهد داشت.شایان ذکر است که استفاده از نور پردازی و دکور بندی شکیل تر در دستور کار شرکت های اجرایی قفسه بندی های دیواری وجود دارد و به مراتب هزینه های نهایی را افزایش خواهد داد.

هرچند برخی مراکز تحت عنوان مرکز پخش قفسه، قفسه های سوپر مارکتی را به صورت عمده و با قیمت بسیار مناسب تر در اختیار مشتریان قرار می‌دهند و به همین خاطر کارفرمایان اغلب ترجیح می دهند؛ به صورت عمده خرید کند تا قیمت های حاصل از قفسه بندی سوپرمارکت خود را تا حد زیادی کاهش دهند پس شما از استحکام قفسه بندی دیوار که توسط فروشنده های معتبر ساخته میشود اطمینان حاصل کنید.

شرکت اجرا قفسه بندی سوپرمارکتی دیواری

شرکت اجرا قفسه بندی سوپرمارکتی دیواری

شرکت اجرای قفسه بندی سوپرمارکتی با توجه به فضای موجود در سوپر مارکت ابعاد مناسبی از این قفسه ها را در نظر می گیرد؛ هرچند انتخاب نوع آنها به عهده خود کارفرمایان است؛ اما نوع دیواری آنها متناسب با فضاهای کوچک است و امکان تردد را آسان‌تر می‌کند؛ بنابراین امروزه فروشگاه‌های بزرگ جهت برخورداری از تمام ظرفیت مکان خود از این قفس های سوپر مارکتی دیواری استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما