ارائه خدمات قفسه بندی انباری سردخانه ای

ارائه خدمات قفسه بندی انباری سردخانه ای، حرفه ای بسیار تخصصی است که نیازمند افراد تخصصی و اهل فن می باشد. هیچ گاه نبایستی قفسه بندی انبار خود را به دست افراد غیر متخصص و غیر فنی بدهید، تا موجبات خسارات جانی و مالی در آینده فراهم نشود. با ارائه خدمات قفسه بندی انباری توسط کارشناسان خبره نیاز کسبه و بازاریان نسبت به نصب حرفه ای و اصولی مرتفع می شود.

ارائه خدمات قفسه بندی انباری سردخانه ای

نحوه نصب قفسه بندی انباری

نحوه نصب قفسه بندی انباری همان طور که می دانید امروزه وجود قفسه بندی انبار در بسیاری از مکان ها، بسیار ضروری است و علت آن کمبود جا و تنوع وسایل می باشد تا افراد به راحتی بتوانند کالاهای خود را جا سازی کنند و در موقعیت‌های مختلف آن را پیدا کنند. نصب قفسه های انبار به چند دلیل بایستی توسط افراد خبره انجام گیرد اول این که چون قرار است در تمام قفسه های انبار وسیله هایی با وزن های مختلف قرار بگیرد و امکان سقوط در اثر نصب ناقص و اشتباه بسیار مخاطره آمیز می باشد.

دوم این که نصب اشتباه سبب ازدحام و شلوغی وسایل و افراد در یک نقطه ی خاص می شود بنابراین نحوه نصب قفسه بندی انباری توسط افراد حرفه ای در سرعت کار و کاهش خطرهای احتمالی بسیار مناسب می باشد.

برای قفسه بندی استاندارد باید اصول زیر را رعایت کرد:

ابتدا نصاب قفسه انبار بایستی اندازه هایی که برای ارتفاع هر یک از قفسه ها توسط کارفرما به او اعلام شده است بر روی یک پایه اعمال کند و با ماژیک بر روی آن علامت بزند بعد سه پایه ی دیگر را در راستای پایه ای که با ماژیک علامت زده قرار می دهند و علامت را روی بقیه ی پایه ها با ماژیک منتقل می کنند، سپس یکی از قفسه های کف را بر می دارند و با پیج و مهره یکی یکی آنها را در محل علامت زده شده نصب می کنند و این کار را با دقت انجام می دهند تا قفسه ها کج و شیب دار نشوند، بعد از این که همه‌ی کفی قفسه ها را نصب کردند آن را به محل نصب منتقل می کنند و با مهره های مخصوص دیگر که برای این کار در نظر گرفته شده است نسبت به نصب محکم و دقیق آن اقدام می کنند.

خدمات نصب قفسه بندی انباری سردخانه ای

خدمات نصب قفسه بندی انباری سردخانه ای خدمات نصب قفسه بندی انباری سردخانه ای، با همراهی و استفاده از کارشناسان خبره این امر صورت می گیرد. معمولا مراکز فروش قفسه انبار نیز خدمات نصب قفسه بندی انباری سردخانه ای را توسط اهل فن خبره انجام می دهند. افراد مختلف و صاحبان سردخانه ها و فروشگاه های مختلف، به راحتی می توانند با خدمات نصب قفسه بندی انباری، تماس بگیرند و از دانش و تجربه ی آن ها در نصب استفاده کنند.

2

  1. سلام من از سایت شما خرید کردم و راضی هستم و به دوستانم هم سایتتون معرفی کردم.

  2. سلام روز بخیر چطوری میتونم ارائه خدمات قفسه بندی انباری سردخانه ای از سایت شما بگیرم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما